Volvo - V60 - Cross Country B5 AWD | Pilot-Assist | BLIS | Stoel + Stuur Verwarmd | Camera | Dealer onderhouden |
80.366km | 2021 | Benzine / Elektrisch | Automaat
€ 37.950
Eigenschappen
De eigenschappen van deze auto.
80.366km
K810LP
2021
Gebruikt
5
Benzine / Elektrisch
5
6,70 liter / 100 km
1 liter / 14,93 km
Geremd tot 1800 kg
Ongeremd tot 750 kg
€ 37.950
Stationwagon
Automaat
Benzine / Elektrisch
194 kW (264 pk)
11-01-2021
C
2350 kg
287 cm
1.969 cc
4 cc
Onyx Black
€ 321,- tot € 354,-
1.786 kg
motorisch
6
1.800 kg
6,70 liter / 100 km
1 liter / 14,93 km
8,70 liter / 100 km
1 liter / 11,49 km
5,50 liter / 100 km
1 liter / 18,18 km
152 g/km
Marge
11-01-2025
Beige
Leder
Opties & accessoires
Omschrijving
De XC70 was onze persoonlijke favoriete Volvo, maar sinds 2016 niet meer in het assortiment van Volvo. Er kwam een plek vrij om die grote schoenen te vullen. Gelukkig kwam de V60cc! Een waanzinnige opvolger voor de XC70 icoon.
Zodra je instapt wordt je verwelkomd in de moderne wereld. Alles digitaal en perfect werkend! Geen zorgen, wij geven u een gratis drie daagse cursus om alles uit te leggen. Alles voelt zoals het hoort in een Volvo en alles zit op dezelfde plek. Maar een optie zo verfijnd als Pilot Assist, die laten wij u graag zelf ervaren. Een waanzinnig systeem! Zo is er een hele lijst met opties om u toe te lichten.
De auto is afgelopen jaren perfect onderhouden en staat op zeer goede banden gereed om aankomende jaren meermaals rond de wereld te rijden. Vergezeld u hem naar de 500.000 km? Wij houden hem wel in de benen!
Wie wij zijn?
Wij werken met een grote glimlach in Haren, onder de rook van Groningen. Is dat (te) ver weg voor u? Of heeft u dezelfde werktijden waardoor u liever buiten openingstijden deze auto wil zien? Wij denken graag met u mee en zoeken naar een oplossing!
Direct contact? Bel naar 050 534 36 39.
100 jaar Volvo-ervaring
Eenmaal bij ons in de winkel proeft u de liefhebberij voor het merk Volvo. Onze techneuten Nils, Peter, Robbie en Denick, sleutelen met de juiste (hybride/elektrische) papieren gepassioneerd aan de Volvo’s. Zelfs administratieve Geeske en alleskunner Marleen, spreken in 'Volvo-taal'. Leuk detail, in totaal is er meer dan 100 jaar Volvo-ervaring aanwezig!
Wat kunt u van ons verwachten?
Neemt u een auto af, dan is het mogelijk om die te voorzien van Autohûs Selekt garantie. Voor een bedrag van 695,- Euro wordt de auto volledig klaargemaakt.
- Uw auto krijgt een onderhoudsbeurt inclusief een nieuwe APK.
- U krijgt garantie op de auto.
- Indien gewenst sluiten we een Mobiliteitsverzekering voor heel Europa af.
Tot snel in Haren?
Anne en Jelle
Ondanks het feit dat onze advertenties met de grootst mogelijke zorgvuldigheid worden samengesteld kan het zijn dat het uitrustingsniveau afwijkt van de omschreven specificaties.
Aan de advertentie kunnen derhalve geen rechten worden ontleend! De auto wordt geleverd in het uitrustingsniveau zoals de auto is.